City Capital Group

В 1998 році Офер Керзнер – відомий ізраїльський бізнесмен та меценат - розпочинає підприємницьку діяльність в Україні. В 2007 році було сформовано групу компаній City Capital Group  (CCG), яка об’єднала під своїм управлінням об’єкти комерційної, житлової, офісної нерухомості та креативні простори в столиці.

Особисто Офер Керзнер вбачає місію City Capital Group в забезпеченні українському споживачеві найвищого рівня комфорту  при експлуатації всіх видів нерухомості. Задля досягнення такого результату CCG залучає провідних українських та світових спеціалістів та застосовує сучасні технології на всіх етапах реалізації своїх проектів.

Вже більше 20 років група компаній CCG успішно розвиває новаторські мікс-формати, такі як творчий кластер «Центр сучасного мистецтва АКТ» та Арт-Завод Платформа. Сьогодні для столиці Арт-Завод Платформа – справжня культурна пам’ятка, середовище зі своєї інфраструктурою, культурою та резидентами. За реалізацію цього проекту Офер Керзнер став лауреатом в номінації “Кращий креативний інвестор за часів кризи” на премії “Людина року”- 2015.

Під управлінням CCG були переосмислені й звичні формати комерційної нерухомості: широковідомий в Києві маркет-молл Даринок являє собою унікальне поєднання сучасного торгівельного центру та комфортного простору для малого бізнесу вже 19 років поспіль! Під одним дахом тут успішно сусідствують крафтові магазинчики й представники великих міжнародних брендів, локальні торгові марки, кав’ярні, поп-ап локації. Унікальний концепт доповнений регулярною розважальною програмою для усієї родини – кожен знайде щось своє. Розвиваючи ідею сучасного центру для шопінгу і дозвілля "all-in-one" команда Даринку щороку організовує сезонні локації для своїх відвідувачів: літній Summer Park – батутне містечко для найменших гостей, та зимовий центр з катком та тематичними розвагами – найбільший подібний майданчик на лівому березі Дніпра.

В актуальному форматі реалізовано й продовольчий ринок під управлінням CCG: на ст. м. Лісова працює улюблений киянами «БAZAR на Лісовій». Це один з найбільших (понад 10 000 кв. м.), сучасних ринків в столиці, де кожен може купити свіжі фермерські продукти, супутні товари та скористатися побутовими послугами.

БAZAR на Лісовій розташовано на виході зі станції м. Лісова, на перетині 4 трамвайних та 21 маршруті громадського таксі. В 500 метрах знаходиться автостанція "Дарниця", що забезпечує сполучення з 70 населеними пунктами Чернігівського напрямку. Таке вдале розташування та формат сучасного базару забезпечують один з найбільших трафіків відвідувачів в Києві.

2020 рік став для City Capital Group знаковим:  в портфелі групи компаній з’явився перший бізнес-центр Platforma Korolenkivska - офісний комплекс класу «А». Розвинена інфраструктура, адаптивний концепт приміщень, що дозволяє швидко кастомізувати робочий простір для потреб конкретного бізнесу та творча атмосфера роблять Platforma Korolenkivska одним із найкращих рішень для організації робочого процесу в центрі міста!

Завдяки унікальному досвіду та професіоналізму команди, співпраці з кращими міжнародними девелоперами та архітекторами City Capital Group з незмінним успіхом реалізовує проекти у сфері девелопменту всіх видів комерційної нерухомості.

1998
Офер Керзнер розпочинає підприємницьку діяльність в Україні
2002
Відкрито маркет-молл Даринок
2007
Офер Керзнер об’єднав свою бізнес-діяльність під брендом City Capital Group
2009
Проведена реконструкція маркет-молу Даринок
2009
Офер Керзнер став членом Європейського Товариства з Нерухомості
2014
Відкрито проект Арт-завод Платформа
2015
Відкрито перший коворкінг мережі Coworking Platforma
2015
Відкрито проект “БAZAR на Лісовій”
2015
Офер Керзнер став лауреатом в номінації “Кращий креативний інвестор за часів кризи” на премії “Людина року 2015”
2020
Реалізовано проект житлового комплексу Park Avenue
2020
Відкрито перший бізнес-центр Korolenkivska бренду Platforma

prev timeline arrow prev timeline arrow

Офер Керзнер

Засновник City Capital Group

City Capital Group це, перш за все, високопрофесійна та талановита команда, об’єднана спільною ідеєю реалізувати новаторські, цікаві та сучасні проекти.

Команда

https://citycapital.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/федоров.jpg
Андрій Федоров

CEO

https://citycapital.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/джупина.jpg
Катерина Джупіна

CMO

https://citycapital.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/окунева.jpg
Ірина Окунєва

CDO

https://citycapital.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/nasibovich.jpg
Аліна Насібович

CFO

https://citycapital.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/федоров.jpg
Андрій Федоров

CEO

https://citycapital.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/джупина.jpg
Катерина Джупіна

CMO

https://citycapital.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/окунева.jpg
Ірина Окунєва

CDO

https://citycapital.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/nasibovich.jpg
Аліна Насібович

CFO

1