Platforma Korolenkivska Сучасний бізнес-центр в центрі Києва – City Capital Group

 
2

Platforma Korolenkivska
Сучасний бізнес-центр в центрі Києва

3

Platforma Korolenkivska - це сучасна технологічна будівля бізнес-центр класу "А" в серці Києва, яка вдало поєднала естетику та настрій ділової столиці та арт-складову, як частину власного характеру. Зручне розташування локації в діловій частині міста з двома під’їздами (з вулиць Короленківська та Володимирська) розвантажує шлях до офісу, а зручний паркінг на 150 місць дозволяє не турбуватися про те, де можна залишити автівку.

В бізнес-центрі втілена в життя концепція "розумної будівлі" - повна диспетчеризація та автоматизація забезпечують якісне обслуговування всіх інженерних систем віддалено, та оперативне реагування служби експлуатації на будь-яку ситуацію без доступу до приміщення орендаря.

Platforma Korolenkivska - це 12-поверховий офісний центр з панорамним видом на місто та відкритою терасою на останньому поверсі. Особливостями будівлі є металевий каркас, який, завдяки своїм технічним особливостям, дозволяє ефективно працювати з простором - це гнучке планування для орендаря та більша корисна площа.

HPL-панелі забезпечують стійкість до механічних впливів та несприятливих факторів навколишнього середовища, а скління Guardian Glass 8 мм забезпечує покращену шумоізоляцію, має покращені експлуатаційні та теплопровідні характеристики.

Мультизональна кліматична система на базі обладнання LG створює необхідний індивідуальний мікроклімат у кожному приміщенні бізнес-центру і дозволяє регулювати температуру з точністю до 1 градуса.

Розвинена інфраструктура бізнес-центру, використання сучасних матеріалів, що дозволяють суттєво знижувати експлуатаційні витрати, можливість швидко кастомізувати робочий простір для потреб власного бізнесу та комфортна творча атмосфера роблять Platforma Korolenkivska одним із найкращих рішень для організації робочого процесу в центрі міста!

Загальна площа - 20 760 м²
Площа поверху – 1700 м²
Паркінг - 150 місць
CEO Григорій Куджоян
Адреса офісу
вул. Короленківська, 3
E-mail
office@platforma-korolenkivska.com.ua
Телефон
+380 (67) 690 84 12
Графік роботи:
пн-нд 09:00 - 23:00

Контакти та локація Platforma Korolenkivska

ТЕЛЕФОН:
+380 (67) 690 84 12
ГРАФІК РОБОТИ:
пн -нд 09:00 - 23:00
АДРЕСА:
вул. Короленківська, 3
САЙТ:
platforma-korolenkivska.com.ua
1