Маркет-молл Даринок Центр шопінгу для всієї родини – City Capital Group

 
2

Маркет-молл Даринок
Центр шопінгу для всієї родини

3

Маркет-молл Даринок працює з 2002 року – саме тоді група компаній City Capital Group реалізувала новаторський для Києва формат комерційної нерухомості, об’єднавши сучасний торгівельний простір для малого бізнеса та шопінг-мол нового покоління. Даринок став законодавцем тренда ревіталізації об’єктів нерухомості й створення унікальної атмосфери для своїх відвідувачів. Сьогодні маркет-молл постійно оновлюється, розвивається, втілюючи актуальні сервіси для своїх покупців.

Наразі Даринок - це сучасний центр торгівлі та дозвілля з майже 20-річною історією існування. На території 68 000 м² розташовано більше 3500 магазинів і торгових місць, поп-ап локацій та спеціальних торгових просторів. За цей час маркет-молл став платформою для зростання більше ніж 10 000 малих та середніх підприємств та місцем дозвілля для сотень тисяч відвідувачів.

Даринок пропонує широкий асортимент одягу, взуття та аксесуарів для всієї родини; товари для дітей представлені окремим сектором, а дозвіллю найменших відвідувачів приділяється особлива увага – маркет-молл пропонує безкоштовну розважальну програму кожні вихідні; на території працює парк розваг Fly Park і, вже традиційно, на літній та зимовий сезони облаштовуються окремі тематичні дитячі парки дозвілля.

На території Даринку представлений найбільший в Києві сектор виробів зі шкіри та хутра, сектор товарів для весілля; працює великий концептуальний магазин Сільпо "Шовковий шлях" та декілька магазинів побутових товарів, відділення Нової Пошти та Justin, аптека, відділення банків. В проєкті розбудови території Даринку, окрім Арт-заводу Платформа та БAZAR на Лісовій, будуть розташовані бізнес-парк, спорт-центр, крафтові виробництва та житлові комплекси.

Даринок розташовується на важливому транспортному вузлі міста: станціях метро «Чернігівська» і «Лісова» та Броварському проспекті з потоком близько 350 000 чоловік в день в дотичній ділянці.

Загальна площа - 68 000 м²
Кількість магазинів - 3500
Безкоштовний паркінг - 1600 машиномісць
CEO Артем Антонов
Адреса офісу
вул. Магнітогорська, 1a
E-mail
office@darynok.ua
Телефон
+380 (44) 461 88 13
Графік роботи:
пн-нд: 10:00-20:00

Контакти та локація Маркет-молл Даринок

ТЕЛЕФОН:
+380 (44) 461 88 13
ГРАФІК РОБОТИ:
пн-нд: 10:00-20:00
АДРЕСА:
вул. Магнітогорська, 1a
САЙТ:
www.darynok.ua
1