id
Перший БЦ в портфелі

Перший БЦ в портфелі

07.06.2021

В 2020 році компанія City Capital Group  розширила портфель нерухомості, завершивши редевелопмент будівлі колишньої швейної фабрики "Воронін" у Києві, яка нині є бізнес-центром класу "А" Platforma Korolenkivska.

Проектування об’єкту розпочато у серпні 2018 року і вже за два роки введено в експлуатацію. Це перший подібний проект в портфелі компанії. Наразі ж Platforma Korolenkivska заповнений орендарями на 100%.

Детальніше про бізнес-центр Platforma Korolenkivska - https://platforma-korolenkivska.com.ua

id
Про тренди офісної нерухомості

Про тренди офісної нерухомості

13.04.2021

Після першого локдауну навесні 2020 року деякі гравці ринку нерухомості передбачали кінець епохи традиційних офісів. Реальність усе ж показала, що попри світові тенденції до лібералізації робочого процесу, наявність офісу є необхідною для більшості компаній, а його планування та технічне оснащення - важливі чинники для успішної реалізації бізнес-процесів. Наприклад, згідно з різними дослідженнями, близько 70% рішень приймається саме в групах. "Офіс залишається важливим середовищем організації бізнес-процесів, місцем, де у сприятливій атмосфері створюються і акумулюються ідеї та цінності, які створюють додаткову вартість. До того ж я вважаю, що люди за час пандемії вже почали сумувати за колегами та звичним соціальним середовищем. Саме тому нині багато компаній говорять про повернення в офіси, зокрема корпорації Amazon, Facebook і Microsoft вже активно працюють у цьому напрямі", - розповідає про тенденції, які спостерігаються в період тривалих карантинних обмежень, Андрій Федоров, CEO групи компаній City Capital Group.

id
Даринку 19 років!

Даринку 19 років!

08.02.2021

Найбільший маркет-молл Києва Даринок відсвяткує 19-річчя гучним святом! В програмі виступ Джері Хейл, виступ талантів, майстер-класи, пригощання та розіграш подарунків. Вже традиційно Даринок пропонує не тільки комфортний та різноманітний шопінг, а й програму розваг гостей центру.

Деталі програми за посиланням - https://darynok.ua/kapustanashoping

1